Ogłoszenia

23 Grudzień, 2020

Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na „Zakup zbiornika buforowego do mieszalnika homogenizującego do produkcji nadzień”

9 Grudzień, 2020

Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na wykonanie „Uzupełnienia izolacji parociągów i instalacji grzewczej”

9 Grudzień, 2020
Zakup zespołu pakującego torebki 1000g do kartoniarki BETTI
17 Listopad, 2020
Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na Zakup Mieszalnika homogenizującego stożkowego do produkcji nadzień
17 Listopad, 2020
Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na ,,Zakup urządzenia paczkującego do pakowania karmelków o gramaturze od 90 g do 1000g”
28 Październik, 2020
Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu na zakup sprzętu do diagnostyki systemów automatyki.
3 Sierpień, 2020
Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na Zakup urządzenia do schładzania i stabilizacji nadzień dla linii pralinowej.
12 Luty, 2020
Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu na ,,Wydzielenie stref w budynku produkcyjnym z niezależnym systemem utrzymania parametrów środowiska pracy: temperatury i wilgotności powietrza’’.
12 Luty, 2020

Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu inwestycyjnym na ,,Zakup i instalację osuszacza powietrza w strefie zawijania i pakowania karmelków’’.

24 Styczeń, 2020

Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu na  zakup  i zainstalowanie drukarko etykieciarki  do etykietowania kartonów zbiorczych w  linii kartoniarki BETTI, pakującej cukierki w kartony.