Ogłoszenia

Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na Zakup Mieszalnika homogenizującego stożkowego do produkcji nadzień
Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na ,,Zakup urządzenia paczkującego do pakowania karmelków o gramaturze od 90 g do 1000g”
Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu na zakup sprzętu do diagnostyki systemów automatyki.
Zaproszenie do składania ofert w trybie Negocjacji nieograniczonych w postępowaniu na Zakup urządzenia do schładzania i stabilizacji nadzień dla linii pralinowej.
Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu na ,,Wydzielenie stref w budynku produkcyjnym z niezależnym systemem utrzymania parametrów środowiska pracy: temperatury i wilgotności powietrza’’.

Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu inwestycyjnym na ,,Zakup i instalację osuszacza powietrza w strefie zawijania i pakowania karmelków’’.

Zaproszenie do składania ofert w trybie nieograniczonego konkursu ofert w postępowaniu na  zakup  i zainstalowanie drukarko etykieciarki  do etykietowania kartonów zbiorczych w  linii kartoniarki BETTI, pakującej cukierki w kartony.