Nowości z „Pszczółki”

Fabryka Cukierków „Pszczółka” w 2020 roku przygotowała dla swoich klientów szereg nowości. Są to zarówno wyroby z dynamicznie rozwijającego się segmentu produktów czekoladowych jak i karmelki, które lubelska firma produkuje już od blisko 70 lat.

– Przez lata konsekwentnie zbudowaliśmy sobie bardzo silną pozycję wśród producentów karmelków. Po uruchomieniu dwa lata temu nowej fabryki, rozpoczęliśmy ekspansję na rynku wyrobów czekoladowych. Nasze linie produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie i dają możliwość wytwarzania produktów innowacyjnych o doskonałym smaku. Dlatego na rynku konkurujemy nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością – podkreśla Robert Rudnicki, prezes zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

W 2020 roku „Pszczółka” wypuści na rynek BeeJelly, czyli galaretki  w cukrze, w czterech soczyście owocowych smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym. Dodatkowo każde z nich kryje w środku malinowe nadzienie. Galaretki zawierają naturalne soki owocowe  a dodatkowo wzbogacone są  witaminą C.  Dostępne będą też BeeJelly, jako galaretki o owocowych smakach z dodatkiem naturalnych soków ukryte pod aksamitną czekoladą. Także Sympatie, czyli czekoladowe kule o smaku śmietankowym i orzechowym z dodatkiem maleńkich chrupek będę teraz także dostępne w nowych smakach: pistacjowym i migdałowym.

Grupa karmelków drażerowanych czekoladą powiększy się wkrótce o BeeMBER, czyli cukierki w czekoladzie z nadzieniem alkoholowym o smaku: tequla, whisky, rum i wódka. Cocktail mix to z kolei cukierki czekoladowe o smaku cytrynówki wiśniówki, porzeczkówki oraz malinówki.

Nowością na rynku będą także Gumiaki, czyli karmelki o smaku owocowym z nadzieniem o konsystencji  galaretki. Cukierki będą dostępne w czterech  smakach – cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i truskawkowym.

Bubble Bee, to kolejny nowy produkt Fabryki Cukierków „Pszczółka”, który pojawi się na półkach sklepowych. Są to karmelki nadziewane o smaku gumy balonowej skierowanie w szczególności do małych konsumentów.

– Konsumenci są wymagający, jeśli chodzi o jakość słodyczy, poszukują naturalności i walorów prozdrowotnych. Dlatego chcąc skutecznie rywalizować na bardzo konkurencyjnym rynku słodyczy, musimy uważnie obserwować zachowania klientów i zachęcać ich do sięgania po nasze wyroby, które cały czas staramy się dostosować do zmieniającego się rynku – mówi prezes Robert Rudnicki.