Fabryka Cukierków „Pszczółka” na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2017

Fabryka Cukierków „Pszczółka” wzięła udział w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2017, gdzie co roku spotykają się najwięksi producenci z branży spożywczej. Na specjalnie przygotowanym stoisku Krajowej Spółki Cukrowej SA, gdzie prezentowały się firmy należące do całej grupy kapitałowej, nie mogło zabraknąć także produktów „Pszczółki”.

Zgromadzeni goście mili okazję spróbować cukierków i zapoznać się z bogatą ofertą firmy. Oprócz tradycyjnych karmelków i bakali w czekoladzie, pojawiły się także nowe produkty, które dopiero weszły na rynek – pralinki, cukierki czekoladowe i galaretki.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży spożywczej, które co roku gromadzi kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających z całego świata. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów i podtrzymania relacji biznesowych. POLAGRA FOOD to również platforma wymiany pomysłów i inspiracji, która umożliwia poznanie najnowszych trendów i wyzwań branży spożywczej.