Fabryka Cukierków „Pszczółka” wspiera Lublin Business Run 2017

3 września w Lublinie odbył się jeden z największych charytatywnych biegów biznesowych – Lublin Business Run 2017. Fabryka Cukierków „Pszczółka” dołączyła to partnerów aktywnie wspierających to wydarzenia.
W pakietach startowych dla zawodników znalazły się nowe słodkie produkty – cukierki Musss Plus wzbogacone o magnez i witaminę C i galaretki Słoneczne z witaminą C oraz sokami owocowymi. Zawodnicy, którzy osiągnęli najlepszy czas otrzymali kuferki pełne cukierków. W biegu udział wzięła także reprezentacja FC „Pszczółka”, która wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem oraz wolą walki i ukończyła bieg na 36. miejscu.

Akcja Poland Business Run organizowana jest już od 6 lat i pomaga zbierać pieniądze dla osób po amputacjach. W tym roku głównym beneficjentem był Mateusz Krzeszczyk, pochodzący z województwa lubelskiego. Dochód z opłat wpisowych od zawodników, którzy wzięli udział w biegu, zostanie przeznaczony na zakup protezy nogi dla Mateusza.

Inicjatywa Poland Business Run ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale także promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.
W Lublinie bieg organizowany był po raz pierwszy.