Fabryka „Pszczółki” nominowana do Top Inwestycji Polski Wschodniej!

Miło nam poinformować, że nasza fabryka znalazła się na liście nominowanych w konkursie „Top Inwestycje Polski Wschodniej”. Ma on na celu wskazanie najlepszych praktyk i sukcesów osiągniętych dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Fabryka „Pszczółki” została otwarta jesienią ub. roku. Kosztem ponad 150 mln zł, powstał na terenie strefy ekonomicznej w Lublinie, jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych w branży słodyczy. To tutaj produkujemy nasze nowości: cukierki czekoladowe, praliny i słodycze funkcjonalne.

Organizatorzy konkursu wyłonili już listę 25 nominowanych inwestycji, spośród których zostanie wybrane dziesięć najlepszych Top Inwestycji Polski Wschodniej.

Swojego faworyta wybiorą również internauci, dlatego serdecznie prosimy o głosy na Fabrykę Cukierków „Pszczółka! Głosowanie trwa do 26 września do godziny 12:00.

http://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-polski-wschodniej-2018,37/ – Nowa fabryka słodyczy „Pszczółka” w Lublinie