Jogusie z prestiżową nagrodą „Przebój FMCG 2018”

Fabryka Cukierków „Pszczółka” po raz kolejny została wyróżniona za swoje produkty. Jedne z najbardziej znanych wyrobów na rynku, karmelki Jogusie otrzymały prestiżową nagrodę Przebój FMCG 2018 w kategorii przekąski słodkie. To już druga w tym roku nagroda dla produkowanych od ponad 20 lat cukierków, które niedawno otrzymały znak: Poznaj Dobrą Żywność.

– Cieszymy się, że nasze produkty są stale doceniane zarówno przez konsumentów, jak i całą branżę FMCG. Świadczy to o najwyższej jakości oraz wyjątkowym smaku naszych produktów. Wyróżnienie pokazuje nam również, że polskie wyroby mają coraz silniejszą pozycję na rynku – mówi Aleksander Batorski, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”

Jogusie to karmelki, które łączą intensywny aromat świeżych owoców z delikatnym, jogurtowym kremem. Cukierki dostępne są w czterech kuszących smakach: pachnącej poziomki, słodkiej maliny, kwaśnej cytryny i soczystej brzoskwini.

Popularność Jogusiów sprawiła, że marka została rozszerzona o kolejne produkty funkcjonalne. Jogusie Galaretki to cukierki dostępne w czterech soczyście owocowych smakach, których mleczne nadzienie zostało wzbogacone wapniem oraz magnezem. Jogusie Plus natomiast to połączenie tradycyjnego smaku karmelków z prozdrowotnymi składnikami.