Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi gościł Fabrykę Cukierków „Pszczółka”

W minionym tygodniu Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski odwiedził Fabrykę Cukierków „Pszczółka”. O tym, jak ważne jest to miejsce na mapie polskiej branży cukierniczej niech świadczy fakt, że w ostatnim czasie spółka gościła partnerów z Bliskiego Wschodu, z którymi wcześniej  podpisała kontrakt na dostawę dużej partii słodyczy.

Jak podsumował Robert Rudnicki, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków ” Pszczółka” –

„Bliski Wschód traktujemy jako szansę i wiążemy z nim duże nadzieje.

Potencjał współpracy jest ogromny i wykracza znacznie poza same relacje biznesowe. Nasi kontrahenci chwalą jakość naszych produktów i chcą z nami odkrywać polskie smaki. Cieszymy się, że pod patronatem Ministra Rolnictwa możemy się rozwijać i podbijać nowe rynki”.

Minister spotkał się z przedstawicielami Zarządu Spółki oraz Pracownikami.Zapoznał się szczegółowo z procesem produkcji słodyczy.

Fabryka Cukierków jest dziś nowoczesną fabryką spełniającą najbardziej rygorystyczne normy jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Produkty Pszczółki corocznie uzyskują nagrody ekspertów i konsumentów. Firma kontroluje cały proces produkcji: od surowca, przez tworzenie produktu, po opakowanie. Wszystkie surowce, półprodukty i produkty są pozyskiwane wyłącznie od sprawdzonych dostawców, którzy spełniają najwyższe normy jakości. Są one sprawdzane w strefie buforowej zakładu, a do produkcji są wykorzystywane wyłącznie surowce o potwierdzonej jakości.