Poznaj słodki świat „Pszczółki” w nowym sklepie firmowym w Lublinie!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i przyjdź do nowo otwartego sklepu firmowego Fabryki Cukierków „Pszczółka”, zlokalizowanego w Lublinie, przy ul. Ludwika Spiessa 7. Sklep otwarty jest w dni powszednie, w godzinach: od 8.00 do 16.00.Wkrótce cukierki “Pszczółki” będzie można kupić również przez Internet.

Teraz flagowe produkty producenta w postaci: Mieszanki Imieninowej, Coffee Amo czy Miętowych Lubelskich oraz nowości takie jak: Sympatie, Michaśki, Trufle, Pychałki, Chochliki, Galaretki Tęczowe i znacznie więcej, można zakupićw samej siedzibie Fabryki.

„Nasza siedziba znajduje się w specjalnej strefie ekonomicznej. Widzimy, że z miesiąca na miesiąc otwierają się tutaj nowe fabryki. Coraz więcej osób  przyjeżdża tu do pracy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do nich, jak również do mieszkańców Lublina, zwłaszcza dzielnicy Felin, z którą sąsiadujemy” – mówi prezes Robert Rudnicki, Prezes Zarządu FC „Pszczółka”.

Klienci znajdą w sklepie firmowym pełną ofertę producenta z uwzględnieniem okazjonalnych zestawów prezentowych: od karmelków wytwarzanych przez Pszczółkę od ponad 60 lat, poprzez praliny, cukierki czekoladowe, owocowe galaretki, bakalie w czekoladzie.

– „Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie. Smaki naszych słodyczy  dorosłym klientom pozwolą wrócić pamięcią do czasów, kiedy byli dziećmi, a naszym najmłodszym pokażą jakimi słodkościami delektowali się ich dziadkowie” – dodaje prezes Rudnicki, Prezes Zarządu FC „Pszczółka”.

Co więcej ze względu na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia Fabryka Cukierków „Pszczółka” przygotowała niepowtarzalne, świąteczne zestawy, w których znajdą się wyborne słodkości oraz gadżety świąteczne, którymi można obdarować naszych najbliższych oraz partnerów biznesowych.

Nowy sklep firmowy to drugi taki punkt Fabryki Cukierków „Pszczółka”. Lubelska spółka posiada również doskonale znany przez klientów sklep przy ul. Krochmalnej, dawnej siedzibie „Pszczółki”.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” to jeden z najbardziej znanych producentów słodyczy w Polsce, którego historia sięga 1952 roku. Czerpiąc ze sprawdzonych, tradycyjnych receptur oraz korzystając z najwyższej jakości składników, Pszczółka nieustannie wprowadza nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne i najwyższe standardy  jakości.