„Pszczółka” partnerem Balu Mistrzów Sportu Kuriera Lubelskiego

12 stycznia w Lublinie odbyła się jedna z największych imprez sportowych – Bal Mistrzów Sportu zorganizowany z okazji 56. Plebiscytu redakcji Kuriera Lubelskiego. Fabryka Cukierków „Pszczółka” dołączyła do partnerów wspierających to wydarzenie. Wszyscy laureaci otrzymali kuferki ze słodyczami, w których znalazły się nasze nowe produkty m.in. pralinki i cukierki czekoladowe.

„Jest nam niezmiernie miło, że możemy aktywnie uczestniczyć w sportowym życiu Lublina. W swoich działaniach zawsze staramy się wspierać sport, dlatego angażujemy się w inicjatywy, które promują aktywny tryb życia oraz osiągnięcia sportowców. Z tych powodów jesteśmy m.in. sponsorem zespołu lubelskich koszykarek Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin.” powiedział Aleksander Batorski, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o.

Podczas gali zostali nagrodzeni najpopularniejsi i najlepsi sportowcy województwa lubelskiego. Przyznano także dodatkowe wyróżnienia w kategoriach: sport młodzieżowy, sport niepełnosprawnych, sukces młodzieżowy, drużyna, trener oraz impreza roku.