Pszczółka sponsorem imprez biegowych

Fabryka Cukierków „Pszczółka” została sponsorem popularnych w Lublinie imprez biegowych pod nazwą „Cztery dychy do maratonu”. Tym razem wydarzenie zgromadziło 1500 uczestników oraz najmłodszych sportowców, którzy uczestniczyli w biegach „Przez metry po kilometry”. Wszyscy znaleźli w pakietach startowych słodkie nowości od „Pszczółki”. Były to galaretki Słoneczne z dodatkiem naturalnych soków owocowych i witaminy C.

– Wspieranie sportu, zarówno w wydaniu zawodowym jak i masowym, to dla nas bardzo cenna inicjatywa. Od kilku już lat jesteśmy sponsorem kobiecej drużyny koszykarek Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin, która występuje w ekstraklasie. Teraz postanowiliśmy wesprzeć imprezy biegowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Mamy nadzieję, że nasze galaretki wzmocniły biegaczy, dostarczając im niezbędnej energii – mówi Aleksander Batorski, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o.

Zwycięzcy biegu otrzymali na mecie firmowe kuferki ze słodyczami, w których znalazły się nowe produkty m.in. pralinki i cukierki czekoladowe. Fabryka Cukierków „Pszczółka” jest również sponsorem 6. Maratonu Lubelskiego, który odbędzie się 13 maja.