Pszczółka świętuje Dzień Dziecka!

Z okazji Dnia Dziecka Fabryka Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o. zaprosiła do swojej nowej siedziby dzieci, uczęszczające do Akademii Przyszłości. Podczas wizyty, najmłodsi mieli okazję spotkać się z Prezesem FC „Pszczółka” Aleksandrem Batorskim, który opowiedział im o tym, jak ważna w życiu jest nauka oraz, że tylko ona pozwala osiągnąć sukces i zrealizować swoje marzenia.

Po krótkiej rozmowie, odbył się quiz, w którym najmłodsi odpowiadali na pytania związane z działalnością fabryki. Następnie, jak przystało na „prawdziwe kontakty biznesowe”, dzieci wymieniły się wizytówkami z Prezesem FC „Pszczółka”. Miały też okazję usiąść w fotelu, za biurkiem tak, aby poczuły jak to jest być prezesem.
Event miał za zadanie pokazać dzieciom miejsce, na co dzień nieodstępne dla nich, aby zrozumiały, że to, kim będą w przyszłości, zależy tylko od nich.
Akademia Przyszłości pomaga najmłodszym z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. Nauka, w Akademii opiera się na metodologii projektowania doświadczeń, czyli pokazaniu dziecku świata, do którego w przyszłości może mieć dostęp.

„Pszczółka” podczas tego wyjątkowego dnia była także obecna w Porcie Lotniczym Lublin, gdzie przygotowała słodką niespodziankę dla wszystkich dzieci, które korzystały z lotniska. Maskotka FC „Pszczółka” witała najmłodszych pasażerów, rozdając im pyszne cukierki.