„Pszczółka” partnerem Maratonu Lubelskiego

Fabryka Cukierków „Pszczółka” po raz kolejny zaangażowała się w aktywne życie mieszkańców Lublina i została partnerem Maratonu Lubelskiego. W dniu biegu na koronie stadionu lekkoatletycznego biegacze mogli znaleźć specjalną strefę „Pszczółki”, w której były rozdawane cukierki oraz balony dla najmłodszych uczestników wydarzenia.

– Maraton Lubelski jest kolejną imprezą biegową, którą mieliśmy okazję wesprzeć. Cieszymy się, że sport cieszy się obecnie tak dużą popularnością. Mamy również nadzieję, że nasze cukierki wzmocniły biegaczy oraz dostarczyły im niezbędnej do pokonania takiego dystansu energii – mówi Aleksander Batorski, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o.

Wszyscy startujący znaleźli w pakietach słodkie nowości od „Pszczółki”. Maratończycy otrzymali galaretki Słoneczne z dodatkiem naturalnych soków owocowych i witaminy C. Uczestnicy „Biegu Koziołka” w swoim pakiecie znaleźli cukierki funkcjonalne Jogusie PLUS. Na uczestników biegu rodzinnego czekały natomiast na stoisku firmowym torebki stabilo z owocowymi karmelkami Jogusie.

Zwycięzcy biegu otrzymali na mecie firmowe kuferki ze słodyczami, w których znalazły się nowe produkty między innymi pralinki i cukierki czekoladowe od Fabryki Cukierków „Pszczółka”.