Wygraj konkurs i zwiedzaj fabrykę „Pszczółki”!

Fabryka Cukierków „Pszczółka” zaprasza uczniów lubelskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Główną nagrodą będzie wizyta w Fabryce Cukierków, podczas której dzieci będą mogły wziąć udział w wyjątkowej wycieczce.

– Na co dzień pilnie strzeżemy naszych tajemnic związanych z produkcją słodyczy. Uznaliśmy jednak, że z okazji Dnia Dziecka możemy uchylić rąbka tajemnicy i zaprosić klasę, która okaże się najlepsza w naszym konkursie, do zwiedzenia fabryki. Na własne oczy będzie można zobaczyć gdzie powstają nasze produkty – mówi Aleksander Batorski, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”

Konkurs polega na wykonaniu indywidualnych bądź grupowych prac plastycznych, których tematem będzie „Dzień z życia cukierka”. Oceniona zostanie przede wszystkim kreatywność oraz nieszablonowe myślenie. Na zwycięzców poza wycieczką do „Pszczółki” czekają również inne niespodzianki, w tym między innymi konkursy z upominkami i degustacja produktów. Poza nagrodą główną zostaną przyznane również dwa wyróżnienia – będą to słodycze dla każdego z uczniów nagrodzonej klasy.

Prace plastyczne można przesyłać w terminie do 26 maja 2018 roku. Regulamin konkursu znajduje się tu: Regulamin Konkursu