„Pszczółka” wprowadza świąteczną edycję cukierków do placówek Poczty Polskiej

Fabryka Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o. wprowadziła specjalną ofertę świąteczną, w której znalazły się nowe produkty z portfolio – pralinki, cukierki czekoladowe oraz galaretki. Słodycze zostały zamknięte w wygodne pudełka ozdobione motywami świątecznymi. W środku kryją się specjalne skomponowane mieszanki cukierków, które na pewno doskonale osłodzą świąteczny czas. Produkty będą dostępne w placówkach Poczty Polskiej w całym kraju.

Zależy nam, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do produktów, które oferujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się, aby oprócz znanych i lubianych karmelków, które do tej pory były w sprzedaży na poczcie, wprowadzić także nasze nowe produkty – stąd pomysł stworzenia świątecznych mieszanek – mówi Aleksander Batorski, prezes zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o.

W placówkach Poczty Polskiej w całym kraju pojawią się trzy specjalnie przygotowane mieszanki cukierków. Będą to: Pszczółkowe słodkości, Mieszanka choinkowa oraz Z sympatii do fantazji.

Pszczółkowe słodkości, czyli owocowe galaretki w cukrze – Słoneczne – z malinowym nadzieniem i witaminą C dostępne będą w czterech soczyście owocowych smakach: orzeźwiającej cytryny, soczystej pomarańczy, dojrzałej wiśni i słodkiego jabłka. Ta propozycja z pewnością do gustu przypadnie najmłodszym, a barwne opakowanie z bajkowym motywem nie pozwoli im przejść obojętnie wobec tych słodyczy.

Z kolei Mieszanka choinkowa to mix cukierków czekoladowych. Znajdują się tu Pychałki, czyli truskawkowe cukierki z chrupkami, oblane czekoladą, wzbogacone o magnez i wapń; trufle Piknikowe i czekoladowe Michaśki oblane deserową czekoladą. Ta wyjątkowa kompozycja słodkości pomoże osłodzić długie zimowe wieczory. Dzięki kolorowym owijkom cukierki idealnie sprawdzą się także do ozdobienia świątecznej choinki.

Dla amatorów wykwintnych czekoladek „Pszczółka” przygotowała również mieszankę pralinek – Z sympatii do fantazji – która łączy delikatny smak Czekoladowych Sympatii
z nadzieniem o smaku śmietankowym i orzechowym oraz Czekoladowych Fantazji, które pod warstwą aksamitnej czekolady kryją delikatny krem o smaku kokosowym, adwokatowym, kawowym, pistacjowym. To idealny pomysł na prezent świąteczny dla bliskiej osoby.